سرویس خواب

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

سرویس خواب

گروه تولیدی صنایع چوب محمدیار
مشتری مدار،پیشرو و نوآور در صنعت چوب

این مجموعه فعالیت خود را از سال 1379 بصورت حرفه ای در زمینه تولید سرویس خواب عروس سیسمونی نوزاد و مبلمان آغاز نموده و مفتخر است با بهره گیری ازتیم طراحی مجرب،استفاده از تکنولوژی های روز،همگام با صنعت چوب دنیا،جدیدترین محصولات را با کیفیت برتر در شان شما عزیزان تولید نماییم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3248″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

سرویس خواب

هدف اوستا نجار طراحی و تولید محصولاتی است. که نه تنها زیبایی خاصی دارند بلکه بسیار کاربردی و چند منظوره می باشند. به همین دلیل عملکرد ما ایجاد یک دکور زیبا در منزل یا شرکت و… شما و ایجاد امکانات درون آن بر اساس نیازتان و رنگ دلخواه به سلیقه شما میباشد.

امروزه درتمام دنیا به جهت کوچکتر شدن فضاهای داخلی منازل و محل کار و نیاز ما به جهت داشتن امکانات بیشتر, مجموعه مدرن تخت را بر آن داشت تا با به کارگیری بهترین مهندسین طراح داخلی و دکوراسیون محصولات بسیار متنوعی را طراحی و تولید نماید.

که همپای محصولات خارجی و بروز میباشند و توانسته با بهره گیری از تجربیات و خدمات رسانی به مشتریان از سال ۱۳۸۵ مشکل کم بود فضای داخلی منازل و شرکت ها را حل نماید .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

سرویس خواب مشهد

سرویس خواب مدرن با ظاهری شیک و خاص- سرویس خواب مدرن تمام MDF با دورنگ مشکی و لیون بسیار زیبا و خاص .

از سال ۱۳۸۰ با ورود تکنولوژی و ماشین آلات مدرن صنعت چوب به کشور این شرکت با خرید جدیدترین و پیشرفته ترین ماشین آلات نسبت به مکانیزه کردن سیستم تولید اقدام نمود و با گذشت مدت زمان کوتاهی ضمن سرمایه گذاری اصولی، مدیریت بازار، ارائه طرح های جدید و نزدیک شدن به سلیقه مشتریان به پیشرفت چشم گیری در توسعه تولید و بالا بردن سطح کیفی محصولات دست یابد.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3249″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

سرویس خواب مشهد

با استفاده از کوچکترین فضا بیشترین امکانات را در اختیار شما قرار داده و طراحی فوق مدرن , کاربری بسیار آسان و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه همواره مورد نظر ناظران کیفی این مجموعه بوده و میباشد.

زندگی هر روز درحال تغییر و تحول است و به روز بودن منشا طراحی ماست , تلاش مدرن تخت با طراحی و تنوع محصولات بروز خود بر آن است که شما را در حل مشکل کمبود فضا و طراحی داخلی و استفاده بهینه از هر متر مربع فضایی که در اختیار دارید کمک نماید.

ارائه یک سبک مدرن با ما , سفارش یک محصول زیبا با شما .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

نمونه کارها

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3253″ img_size=”(width*height)(1720*1089)”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3255″ img_size=”(width*height)(1720*1089)”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3261″ img_size=”(width*height)(1720*1089)”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3257″ img_size=”(width*height)(1720*1089)”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3258″ img_size=”(width*height)(1720*1089)”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3262″ img_size=”(width*height)(1720*1089)”][/vc_column][/vc_row]