سرویس چوب نوزاد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

سرویس چوب نوزاد

گروه تولیدی صنایع چوب محمدیار
مشتری مدار،پیشرو و نوآور در صنعت چوب

این مجموعه فعالیت خود را از سال 1379 بصورت حرفه ای در زمینه تولید سرویس چوب نوزاد سرویس چوب عروس  و مبلمان آغاز نموده و مفتخر است با بهره گیری ازتیم طراحی مجرب،استفاده از تکنولوژی های روز،همگام با صنعت چوب دنیا،جدیدترین محصولات را با کیفیت برتر در شان شما عزیزان تولید نماییم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”518″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

سرویس چوب نوزاد مشهد

دکور کردن اتاق کودک آن‌قدرها هم که در نگاه اول به نظر می‌رسد، پیچیده و عجیب نیست. اما مثل هر کار دیگری،‌ فوت و فن‌هایی هست که اگر آن را رعایت کنید، اتاق‌ کودک‌تان زیباتر می‌شود. از همه مهم‌تر این است که بتوانید کاری کنید تا اتاق فرزندتان تا سالها با کمترین هزینه زیباتر شود.

کار دشواری نیست فقط باید خشت اول را سر جای درستش بگذارید. چطور؟ این چند فوت کوزه‌گری را از گروه صنایع چوبی محمدیار به یادگار داشته باشید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

سرویس چوب نوزاد مشهد

گروه صنایع چوبی محمدیار با استعانت از خداوند متعال در سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در عرصه تولید سرویس خواب نوزاد و نوجوانآغاز نموده و تا امروز با هدف ارایه محصولاتی با کیفیت زیبا و متنوع تمامی توان خود را به کار گرفته است.

* استفاده از طراحان و مجریان مجرب
* به کارگیری برترین ماشین آلات روز اروپا
* استفاده از مرغوبترین مواد اولیه و یراق آلات
* به روزترین طرح ها و مدلها.

موجب گردیده تا ما بزرگترین قدمها را در جهت جلب رضایت شما مشتریان گرامی بر داشته و با عظمی راسخ در راستای تولید محصولاتی هرچه بهتر و با کیفیت تر گام بر داریم .

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”519″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

صنایع چوبی محمدیار فعالیت خود را از سال هفتاد و نه، در کارخانه ای واقع در کیلومتر جاده کلات مشهد با تولید انواع سرویس خواب آغاز نمود .

به مرور با جذب متخصصین مجرب و بهره گیری از فناوری و ماشین آلات روز اروپا سطح فعالیت خویش را با طراحی های مدرن روز دنیا بهینه نموده و همچنان در جهت بهبود محصولات گام بر می دارد .

امید است به یاری خدواند متعال و حمایت علاقه مندان صنعت کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران کیفیت محصولات را به جای برسانیم که با محصولات خارجی قابل رقابت باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

نمونه کارها

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3269″ img_size=”(width*height)(1720*1089)”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3054″ img_size=”(width*height)(1720*1089)”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”2767″ img_size=”(width*height)(1720*1089)”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”2786″ img_size=”(width*height)(1720*1089)”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”2803″ img_size=”(width*height)(1720*1089)”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”2796″ img_size=”(width*height)(1720*1089)”][/vc_column][/vc_row]